Stěhování do LA

26. září 2010 v 12:47 | MoniQue |  OtherNějakou dobu to byla fáma, teď je to oficiální. Tokio Hotel-dvojčata se stěhují do Ameriky. Od listopadu chtějí Bill a Tom žít v Los Angeles. Oficiálně, protože někteří hysteričtí fanoušci dělají jejich soukromý život znovu a znovu obtížným. Neoficiálně by to mohlo být kvůli mírnému neúspěchu. Vzhledem k tomu, že kluci už nějaký čas nenaplňují velké haly. Je proto únik do země příteležitostí? Andrea Eickhoff ví víc...
Los Angeles - kluci z Tokio Hotel tady měli úspěšné koncerty a teď bude město andělů jejich novým domovem. Jejich manažer dnes sdělil:"Bill a Tom se v listopadu na nějakou dobu stěhují do Los Angeles. Zatím není jasné, na jak dlouho..."

Zároveň zpěvák Bill nedávno ujišťoval, že jeho srdce je v Německu. "Neumím si představit, že bych Německo někdy kompletně opustil. Zaprvé, protože miluju mluvit tímto jazykem a protože tu jsou naši rodiče, naše rodina a naši přátelé a samozřejmě jsou tady naši fanoušci.."
Údajně se Bill a Tom už necítí v Německu bezpečně. Několik stalkers fanoušků a vloupání v jejich domě v Hamburku jsou součástí rozhodnutí pro přestěhování. Ale někteří odborníci to nazývají "útěkem", protože velký úspěch v jejich rodné zemi selhal. "Myslím, že to trochu přetáhli a udělali klasickou chybu...po obrovském boomu musíte nad tím přemýšlet a ne se zamilovat do velkých věcí a to je důvod, proč to udělali."

Takže mottem je zřejmě útěk dopředu nebo spíše na nový trh. Stěhovat se budou jenom Bill a Tom. Georg a Gustav chtějí zůstat v Německu, protože tady mají přítelkyně. A také Bill a Tom se jednoho dne opět chtějí vrátit do Německa, to nám jejich management řekl dnes ráno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 8. června 2011 v 16:01 | Reagovat

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama