Březen 2012

POZASTAVENÍ :(

6. března 2012 v 19:50 | MoniQue |  Moje kecy :D
Pozastavuju blog, protože teď vůbec nemám čas...
Mám hodně věcí do školy a blog mě už ani tolik nebaví jako na začátku.

A kromě toho kámoška napsala příběh a já jsem vymyslela, že bysme mohly podle toho
natočit film, takže budeme natáčet (až najdeme herce, nechce tam hrát žádný kluk :D)
Až to bude hotové (teda pokud to vůbec bude), tak to sem kdyžtak dám :)

Je mi líto, ale teď fakt pozastavuju.
Můžete si mě klidně smazat z Affs (napište tu prosím, jestli si mě mažete nebo ne),
protože fakt nevím, kdy (nebo jestli vůbec) se sem vrátím.

Tak se mějte hezky :)


P.S. Možná budeme s LeNNou na našem blogu o 2NE1 - twenty-one.blog.cz,
ale nepřidáváme tam často články.Far East Movement Talk About Their Collab with Bill

4. března 2012 v 17:13 | MoniQue |  Stars about TH


"Bill Kaulitz z Tokio Hotel. Vlastně to zorganizoval šéf Cherrytree Records Martin Kierszenbaum. Byli jsme fanoušky. Když jsme se poprvé upsali k Cherrytree Records, viděli jsme tuhle kapelu. Tihle kluci jsou divocí, mají skvělý styl, jejich sound je šílený. Tak pojďme s nimi do studia a udělejme něco naprosto neočekávaného. Takže jsme se spojili kvůli 'Dirty Bass' a udělali song s názvem "If I Die Tomorrow." Takže tohle bude na albu, tady na Fuse to oficiálně oznamujeme, a už se nemůžeme dočkat, až to uslyšíte."

Rozpad Tokio Hotel – pravda nebo fake?

3. března 2012 v 19:46 | MoniQue |  News

Německý deník Bild přinesl včera zprávu o konci kapely Tokio Hotel. Vášnivé reakce fanoušků na sebe nenechaly dlouho čekat…

Kolem Tokio Hotel už se dlouhé měsíce nic neděje, média tak čím dál tím víc spekulují o možném konci kapely. Tyhle úvahy rozdmýchal 1. března i nejčtenější německý deník Bild. Ten ve svém článku upozornil jak na vizuální proměnu dvojčat Kaulitzových, tak i fakt, že o deset minut mladší Bill se hudbě věnuje. Ne však ve spojitosti s Tokio Hotel, ale s americkou čtveřicí Far East Movement. S tou však natočil jedinou píseň If I Die Tomorow, která se objeví na čtvrtém studiovém albu Dirty Bass. Na závěr článku Bild poznamenal, že členové Tokiáčů bydlí ve společné vile v Los Angeles a na rozpad to tak moc nevypadá.
Ke spekulacím se nyní vyjádřil sám Bill Kaulitz, který reagoval na obavy fanynky Jessiky o budoucnost kapely s odkazem na článek. "Nevěřte bulváru! Vy víte, kde je pravda," okomentoval a přidal smajlíka.
Vyjádření přidal i management Tokio Hotel, který pro deník Bild prohlásil, že kapela pracuje na dalším materiálu. "Bill a Tom jsou v Los Angeles a spolu s producenty intenzivně dělají na novém albu, zavřeli se do studia a píšou písně. Už přes rok jsou ve fázi, kdy si dávají úplnou pauzu od veřejnosti." Nezbývá tedy než čekat, kdy se kolos Tokio Hotel zase rozjede.
source: t-music.cz

Amazing ;D

1. března 2012 v 16:44 | MoniQue |  Tokio Hotel
http://29.media.tumblr.com/tumblr_m011l8s76L1qjxnnwo2_400.jpg http://26.media.tumblr.com/tumblr_m011l8s76L1qjxnnwo1_400.jpghttp://27.media.tumblr.com/tumblr_m011l8s76L1qjxnnwo3_400.jpg http://30.media.tumblr.com/tumblr_m011l8s76L1qjxnnwo4_400.jpg