News

Rozpad Tokio Hotel – pravda nebo fake?

3. března 2012 v 19:46 | MoniQue

Německý deník Bild přinesl včera zprávu o konci kapely Tokio Hotel. Vášnivé reakce fanoušků na sebe nenechaly dlouho čekat…

Kolem Tokio Hotel už se dlouhé měsíce nic neděje, média tak čím dál tím víc spekulují o možném konci kapely. Tyhle úvahy rozdmýchal 1. března i nejčtenější německý deník Bild. Ten ve svém článku upozornil jak na vizuální proměnu dvojčat Kaulitzových, tak i fakt, že o deset minut mladší Bill se hudbě věnuje. Ne však ve spojitosti s Tokio Hotel, ale s americkou čtveřicí Far East Movement. S tou však natočil jedinou píseň If I Die Tomorow, která se objeví na čtvrtém studiovém albu Dirty Bass. Na závěr článku Bild poznamenal, že členové Tokiáčů bydlí ve společné vile v Los Angeles a na rozpad to tak moc nevypadá.
Ke spekulacím se nyní vyjádřil sám Bill Kaulitz, který reagoval na obavy fanynky Jessiky o budoucnost kapely s odkazem na článek. "Nevěřte bulváru! Vy víte, kde je pravda," okomentoval a přidal smajlíka.
Vyjádření přidal i management Tokio Hotel, který pro deník Bild prohlásil, že kapela pracuje na dalším materiálu. "Bill a Tom jsou v Los Angeles a spolu s producenty intenzivně dělají na novém albu, zavřeli se do studia a píšou písně. Už přes rok jsou ve fázi, kdy si dávají úplnou pauzu od veřejnosti." Nezbývá tedy než čekat, kdy se kolos Tokio Hotel zase rozjede.
source: t-music.cz

Far East Movement feat. Bill Kaulitz - If I Die Tomorrow (oficiálně potvrzeno!)

29. února 2012 v 18:53 | MoniQue
Cherrytree Records konečně odhalilo jméno interpreta, se kterým Bill nahrál song. Jedná se o americko-asijské kvarteto "Far East Movement." Původně se měl song objevit ve filmu, to se nakonec nestalo, takže teď bude song "If I die Tomorrow" součástí nového alba "Far East Movement," které vyjde v květnu.
-------------
Bill Kaulitz z Tokio Hotel spolupracuje s @FarEastMovement na songu jménem "If I Die Tomorrow" na novém albu FM "Dirty Bass," které vychází v květnu.

Libby Awards 2011 - Tokio Hotel zvítězili v kategorii "Best Peta2 Ad"

18. ledna 2012 v 15:17 | MoniQue

Dnes byli oznámeni vítězové Libby Awards 2011. Tokio Hotel byli nominováni ve dvou kategoriích - "Most Animal-Friendly Band" a "Best Peta2 Ad." Nakonec zvítězili v kategorii "Best Peta2 Ad" [Nejlepší kampaň Peta2].

T-Music anketa

19. listopadu 2011 v 18:29 | MoniQue

Tokio Hotel podepsali 'Dveře slávy'

4. listopadu 2011 v 17:19 | MoniQue
V Drážďanech sice není "Chodník slávy," ale zato tam mají "Dveře slávy." Už je na nich zvěčněno více než 50 celebrit. 'Dveře slávy' se nachází v baru Karla Maye v hotelu Kempinski. Na dveře se podepsali např. Enrique Iglesias, Udo Lindenberg, Depeche Mode, Mario Barth, Armin Müller-Stahl, Tokio Hotel, Die Toten Hosen, Jon Bon Jovi a teď také Tom Hanks.

Tokio Hotel pracují na novém albu

2. listopadu 2011 v 17:16 | MoniQue
Berlín (dapd). Tokio Hotel nahrávají nové songy. "Mometálně pracujeme ve studiu na novém albu," řekl producent a manažer David Jost ve středu tiskové agentuře dapd. Také v následujících měsících kapela nebude k dispozici pro rozhovory. Tokio Hotel jsou už více jak osm měsíců důskladně stáhnuti z mediální veřejnosti.
V červnu tuto pauzu přerušili kvůli vystoupení v Japonsku a stáli na podiu na japonské MTV Music Award Show.

MTV O Music Awards 2011- Fan Army FTW (video)

1. listopadu 2011 v 17:30 | MoniQue
Úžasnéééé!!!! :D
Strašně jim to sluší!!!! Bill už nemá vousy, tak jsem šťastná!!! :DDD
A jaké svaly tam má :D
No, nevím co mám ještě psát, prostě jsem z toho nadšená a jsou tam strašně hezcí♥♥♥
Jo, jenom by si mohl Bill sundat tu čepici, chci vidět jeho vlasy :D
Šťastný Halloween a gratulace všem našim Aliens!
Wow, tohle je prostě neuvěřitelné. Právě jsme se doslechli, že jste znovu vyhráli MTV O Music Award za "Best Fan Army." To je podruhé v roce, je to prostě úžasné. Nevím, co říct. Můžete být na sebe velmi hrdí. My jsme rozhodně velmi pyšní mít takové fanoušky jako jste vy. Prostě je to velmi dobré, protože stále produkujeme naše album. Pracujeme na něm opravdu, opravdu tvrdě a je opravdu dobré mít fanoušky jako vy, a že nás celou dobu podporujete. Dává nám to tolik energie a síly. Takže mockrát za to děkujeme a je nám opravdu líto, že dnes večer nemůžeme být s vámi. Ale Tom a já máme něco opravdu zajímavého, co právě přichází. Je to naše zbrusu nová App. Je to osobní messanger. Takže budeme sdílet trochu z našeho soukromého života, naše videa, myšlenky, fotky, cokoliv. A nejlepší věc je, že můžeme být s vámi přímo v kontaktu. Takže se na to nemůžeme dočkat. Dnes večer oslavujte! Mějte tu největší, nejlepší party na zemi a uvidíme se opravdu, opravdu brzo.
Mockrát děkujeme.
Source: Tokio-hotel-de.blog.cz

Tokio Hotel pokračují jako návrháři?

16. října 2011 v 15:11 | MoniQue
Tokio Hotel, popř. Bill Kaulitz a jeho bratr Tom vypadají na to, že budou pokračovat jako návrháři. Všichni fanoušci kapely vědí, že Tom Kaulitz a jeho dvojče vytvořili triko pro organizaci "Designers Against Aids." Ke zklamání fanoušků bylo triko velice rychle vyprodáno. Podle drbů na webu by měla jít do oběhu druhá várka. "Rock Hard F㋖㋖㋖ Safe" bylo mottem tohoto trika. První várka tohoto trika byla vyrobena už v roce 2009.
Nová várka v době, kdy každý fanoušek Tokio Hotel touží po novince, by se opět mohla dobře prodávat. Drby, že Tokio Hotel mezitím navrhují nové triko zatím nejsou potvrzeny. To by ovšem bylo překvapující, protože kluci se údajně zabývají přípravami na nové album.
My všichni jsme zvědavi, jestli vznikne nové triko nebo jestli Tokio Hotel s novým albem získají nové fanoušky, aniž by ztratili ty staré.

Tom walking with his dog - video

13. října 2011 v 20:09 | MoniQue
Jžš! :D Jak dává toho psa do toho auta xDD
Nemožu z toho :DD

12.10.2011 Los Angeles - Bill & Tom Kaulitz

13. října 2011 v 16:58 | MoniQue
Nááádhera! Billovi to tam šíleně sluší♥
Tomovi samozdřejmě taky... :D
imagebam.com
Bill Kaulitz, já a Tom Kaulitz. WOW. Tyhle kluky mám opravdu ráda, a jejich hudba se mi zamlouvá víc a víc! Upřímně můžu říct, že jsou to 2 z nejmilejších kluků, které jsem kdy potkala! Pokud jste to ještě neudělali, měli byste podporovat je a jejich hudbu!
Následujte mě na twitteru @SarahMOnline
Source: Tokio-hotel-de.blog.cz

Rumorfix: Bill a Tom navštívili klub v LA

4. října 2011 v 17:39 | MoniQue
Dvojčata Bill Kaulitz a Tom Kaulitz z platinové kapely Tokio Hotel se v nočním životu Los Angeles pečlivě skrývali.
V sobotu večer si užívali na oblíbeném místě Lindsay Lohan - Chateau Marmont ve West Hollywoodu.
Náš fotograf natočil video Toma v černém saku a bílém triku, zatímco bleskurychle odjížděl pryč v SUV. Jeho bratr Bill, který je zpěvákem největší německé kapely za posledních 20 let, seděl v SUV na zadním sedadle, ale kvůli tónovaným sklům ho nemůžete vidět.
Jen před pár týdny, 12. září, se bratři ukázali v populární restauraci Katsuya v LA.

Bill Kaulitz: Blond pokušení

23. září 2011 v 20:39 | MoniQue
Radikální proměna: Tokio Hotel-hvězda Bill Kaulitz se mění z androgynního na rázného. Každopádně trochu...
Upřímně: Poznali jste ho na první pohled? Mladý muž, který se velkými pilotkami opouští noblesní japonskou restauraci Katsuya v Los Angeles je skutečně Bill Kaulitz.
Neobvykle krátké, blond vlasy jsou natupírované do číra, na sobě má koženou bundu drahého rockového stylu a džíny Dior Homme. Pěti denní vousy zdobí jeho - stále ještě jemný - obličej.
22letý zpěvák Tokio Hotel by působil téměř mužně, nebýt jeho hedvábné blůzy....
Mužný vzhled bez andogynního doteku je pro něj přece jen nemyslitelný. Teď vypadá jako směs George Michaela, Karla Lagerfelda a US-star Jereda Leta.
Důvod pro změnu stylingu? Bill Kaulitz a jeho bratr Tom pracují na čtvrtém studiovém albu Tokio Hotel, které by mělo vyjít v roce 2012.
Protože se to tady v Německu kolem celosvětově známých dvojčat a zbytku kapely uklidnilo, spektakulární změna nemůže uškodit.
Kaulitz-bratři bydlí v L.A. už téměř rok - nechávají se tam inspirovat hudebně a podle módy.
Již brzy by měla být online jejich první vlastní aplikace, fanouškům slibují "naprosto novou zkušenost." Takže Billovy blond vlasy jsou jenom začátek.

Glamour.de - top 50 mužů

21. září 2011 v 14:06 | MoniQue
Včera napsal Glamour.de článek o tom, jak se Bill umístil na 23. místě top 50 mužů. Dnes už je na 1. pozici. Aby si tento stav udržel, klikněte na HOT.

Bill mezi top 50 muži na Glamour.de

21. září 2011 v 14:05 | MoniQue
Srdečně vítej, Bille!
Možná je to kvůli novému stylingu Billa Kaulitze, možná je to kvůli skutečnosti, že je celebritou také v USA: Přáli jste si, aby frontman Tokio Hotel vstoupil do naší Top 50 mužů - a vaše přání je nám rozkazem. Bill se okamžitě zařadil na 23. místo a je tak před přítelem Olivie Palermos, Johannesem Hueblem, "Maroon 5"-frontmanem Adamem Levine a bratrem Emy Watson, Alexem. Už minulé týden to bylo pro Billa dobré: V našem style-duelu jste rozhodli pro Billa - oproti Jeredu Leto.
Tokio Hotel-aplikace
Přestože Bill a jeho bratr Tom teď žijí v Los Angeles, kolem kluků se to moc neuklidnilo. Na jejich oficiální stránce oznámili, že brzo bude dostupná Tokio Hotel-aplikace pro Iphone a sní přijde "zážitek s Billem a Tomem." Jsme zvědaví.

Žádná nomominace TH na letošní MTV EMAs

19. září 2011 v 20:19 | MoniQue
Škoda, noo :((
Dnes byly odhaleny nominace na MTV EMAs 2011, které se bude konat 6. listopadu v Belfastu. Asi není žádným překvapením, že Tokio Hotel letos nominaci nezískali.

MTV News: Tokio Hotel jsou zpátky ve studiu

16. září 2011 v 16:49 | MoniQue
Jejich nové album vyjde na jaře 2012!!!!

Je to už nějaká doba, co jsme viděli naše oblíbené německé rockery, Billa a Toma Kaulitze, Georga Listinga a Gustava Schäfera a já vím, že všichni čekají, až uslyší nový materiál, ale vypadáto, že všechno bude už velmi brzy!
Kluci v poslední době moc nevystupují, ale to je kvůli tomu, že se přestěhovali do Los Angeles a tráví dny a noci ve studiu a pracují na jejich novém album, které vyjde na jaře 2012!
Tokio Hotel jsou průkopnická a unikátní kapela a vždy dodají to, po čem šílí fanoušci na celém světě.
Jejich prvního alba jako Tokio Hotel, Schrei, prodali po celém světě více jak půl milionu kopií, jejich druhé německé album Zimmer 483 a první anglické album Scream, což je kombinované album, se po celém světě prodalo více jak milion kopií.
Není pochyb o tom, že tohle album bude následovat jejich úspěšný trend,
Co si myslíte, že můžeme očekávat od jejich nového alba?

Bill a Tom opouští Katsuya Hollywood

14. září 2011 v 17:39 | MoniQue
Bill a Tom Kaulitzovi z Tokio Hotel opouští Katsuya Hollywood. Pro pár lidí bylo velmi příjemné vidět tyto kluky. Kamarád včera v noci říkal, že nahrávací společnost jim musela říct: "hej, neplatíme, abyste zůstali doma," takže jim museli říct, ať jdou někde na veřejnost. Nemohli jít na víc veřejné místo než je tohle. Vyšli kolem 23:30. Namířili si to rovnou k autu, kde už byli paparazzi. Nejprve vyšel Tom a nastoupil do auta, potom vyšel Bill. Jediný, se kterým jsem mluvila, byl Bill. Miluju jeho nové blond vlasy! Spěchali, takže jsem se s nimi nemohla vyfotit, ale vyfotila jsem je.
následujte mě na twitteru @SarahMOnline
Source: Tokio-hotel-de.blog.cz

Tokio Hotel: Bill Kaulitz ukazuje novou blond hřívu!

14. září 2011 v 17:37 | MoniQue

No, kdo to vychází z restaurace? Billa Kaulitze (22) s jeho novými vlasy bychom téměř nepoznali. Teprve na druhý pohled si uvědomíte, že mladý muž s blond hřívou je zpěvák kapely Tokio Hotel.
Bratři Bill a Tom (22), kteří teprve před několka málo dny oslavili své 22. narozeniny, byli v pondělí večer spatřeni, když opouštěli restauraci Katsuya v Los Angeles, kde si zřejmě užili večeři.
Zatímco Tom se objevil celý v černém v ležérních kalhotech a pruchované mikině, jeho bratr o svém outfitu asi přemýšlel. 22letý se objevil ve světle batikovaných džínách, šedé hedvábné košili a kožené budně a se svým novým účesem byl téměř zaměnitelný s Jaredem Leto (39), frontmanem 30 Seconds to Mars.
Teprve před nedávnem nás Bill překvapil novým mužným vzhledem včetně tří denních vousů. Mnoha Promiflash-čtenářům tahle změna vůbec neseděla a byli toho názoru, že vousy by měl dát co nejrychleji pryč. Vousy sice zůstaly, ale kabelkou, kterou si nesl, se od mužného vzhledu kousek odchýlil.

12.09.11 Bill and Tom leaving Katsuya

13. září 2011 v 18:00 | MoniQue
Skoro týden jsem se těšila na nové fotky s blond Billem :D
A jako ještě menší fotka by náhodou nebyla?!? :D

Ale musím říct, že i z tak mini fotky poznám, že mu to moc sluší ♥
Ale taky poznám, že má vousy... Byla bych radši kdyby je neměl... :D
Ale stejně je tam MOC hezký ♥♥♥

Source: Billkaulitz-thotel.com

New York Fashion Week - Für immer jetzt, Lass uns laufen

12. září 2011 v 19:50 | MoniQue
Songy 'Für immer jetzt' a 'Lass uns laufen' byly použity na módní přehlídce pro Y3 SS 2012 kolekci (Yohji Yamamoto) na New York Fashion Week. Oblečení od japonského návrháře Yohji Yamamoty měli Bill a Tom na photoshootingu pro magazín WWD.


Source: Tokio-hotel-de.blog.cz

Best Of na Óčku

10. září 2011 v 17:39 | MoniQue
28.9. a 2.10. budou na Óčku dávat Best Of - Tokio Hotel.
28.09.2011 Óčko: Best Of - Tokio Hotel; 12:00
02.10.2011 Óčko: Best Of - Tokio Hotel; 12:00 (repríza)
Source: Tokio-hotel-de.blog.cz

Tom Kaulitz dělá brumm-brumm

9. září 2011 v 16:55 | MoniQue
imagebam.com
Los Angeles - Tomovi Kaulitzovi z Tokio Hotel bylo právě 22 let, jeho automobilový vkus je ale dospělý: Jeho Audi R8 má 525 koní. Rockový milionář za tohle žihadlo přitom nemusí vůbec platit. Firma mu ho dala k dispozici, protože jim dělá reklamu.
- Tom Kaulitz v boxech v Hollywoodu
- Tomova R8 v silniční dopravě

Source: Tokio-hotel-de.blog.cz

MUSIC by Leslie Kee

31. srpna 2011 v 16:09 | MoniQue
Od 30. srpna - 4. září probíhá v Tokiu výstava fotek, které nafotil Leslie Kee pro podzimní číslo magazínu WWD. Na výstavě jsou k vidění samozřejmě i fotky Billa a Toma.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Source: Tokio-hotel-de.blog.cz

Tokio Hotel facebook (30.08.2011)

30. srpna 2011 v 21:40 | MoniQue
Od Japonska s láskou!
...můžete hádat, jaký dárek jsme v této krabici dostali?


Source: Tokio-hotel-de.blog.cz

6 let Durch den Monzun a TH ♥

15. srpna 2011 v 15:50 | MoniQue
Happy Birthday :))*

http://i941.photobucket.com/albums/ad260/xMaryKaulitzx/artstumblr/tumblr_lmhxy512Cx1qbtwqwo1_500.gif
 
 

Reklama