Stars about TH

Far East Movement Talk About Their Collab with Bill

4. března 2012 v 17:13 | MoniQue


"Bill Kaulitz z Tokio Hotel. Vlastně to zorganizoval šéf Cherrytree Records Martin Kierszenbaum. Byli jsme fanoušky. Když jsme se poprvé upsali k Cherrytree Records, viděli jsme tuhle kapelu. Tihle kluci jsou divocí, mají skvělý styl, jejich sound je šílený. Tak pojďme s nimi do studia a udělejme něco naprosto neočekávaného. Takže jsme se spojili kvůli 'Dirty Bass' a udělali song s názvem "If I Die Tomorrow." Takže tohle bude na albu, tady na Fuse to oficiálně oznamujeme, a už se nemůžeme dočkat, až to uslyšíte."

Joe Jonas se zmiňuje o Tokio Hotel

25. října 2011 v 20:39 | MoniQue
Joe Jonas momentálně vystupuje jako suppport act na evropském turné Britney Spears. V rozhovoru pro klatsch-tratsch.de se zmiňuje Tokio Hotel.
Jsi v Německu poprvé nebo máš vůbec čas se tady trochu porozhlédnout?
"V Německu jsem pošesté. Bohužel nemám tolik času se tady porozhlédnout. Je to jenom krátká návštěva. Ale znám německé kapely jako Tokio Hotel. Dělají ještě hudbu?"

Richie Sambora se zmiňuje o Tokio Hotel

21. června 2011 v 13:59 | MoniQue

Richie Sambora je kytarista rockové kapely Bon Jovi.
Evropské kapely dlouho pošilhávaly za velkou louží. Momentálně považují američtí teenageři interprety ze 'starého světa' víc cool než ty americké. Tuto zkušenost má také Sambora, který je otcem rodiny.
"Tokio Hotel považuju za opravdu cool kapelu. Do Ameriky jsi jdou svou cestou. Hudební byznys se radikálně mění. Evropa je očima mnoha Američanů vysokým faktorem, který si snaží udržet krok s dobou. Myslím si, že je to kvůli tomu, že evropská mládež rychleji dospívá. To jde vidět především na dívkách. Bezpodmínečně chtějí působit starší. Asi to má nějaké dočinění s kulturními okolnostmi. Američtí rodiče mají tendanci, nechat jejich děti být dětmi. Tohle sleduju, nakonec, já sám mám dceru."

Rammstein: "Tokio Hotel nereprezentují německé kapely"

28. května 2011 v 19:45 | MoniQue
http://p2.trrsf.com/image/get?src=http%3A%2F%2Fvgn-live-mia.terra.com%2Fwebimg%2FPeru%2FImagenes%2FAB%2F48%2F45%2FRAMMSTEIN_TOKIO20110527032527.jpg&o=cf&vs=301x464&hs=619x464
[...]
Po dvou desetiletích se nezdá, že by je něco ovlivnilo, ale také oni mají své pocity... nenávisti k jejich krajanům Tokio Hotel. "Polemiky nebo kritiky nás neštvou, je nám to jedno. Ale co nesnáším je to, když mluví o úspěšných německých kapelách v zahraničí a zmiňují Tokio Hotel. To mě štve," říká.

Jeward about TH

26. května 2011 v 17:31 | MoniQue

V roce 2009 se zúčastnili britské show "X Factor" a tento rok zastupují Irsko v Eurovision Song Contest.
Znáte Tokio Hotel?
John: (zprívá "Running through the monsoon...")

Edward: Oni jsou dvojčata, my jsme dvojčata. Hodně našich fanoušků jsou fanoušky Tokio Hotel. Teď, když jsme v Německu, tak bych se s nimi opravdu rád setkal.
John: Koupili jsme si jejich desky. Mají opravdu dobré songy. Miluju "Automatic".

Oba: (zpívají "Automatic" a znají celý text)

Edward: Vzpomínám si na jejich vystoupení na MTV European Music Awards, a jak na ně pršelo. To bylo opravdu úžasné. A Bill má skvělé vlasy!

John: Dvojčata z Tokio Hotel se v porovnání s námi zdají být velmi rozdílní.: Jeden má vlasy stylizované divoce nahoru a ten druhý má dredy. Jeden zpívá, druhý hraje na kytaru. My jsme naproti tomu opravdová dvojčata.

Dean & Dan Catenovi o Billovi

22. května 2011 v 15:26 | MoniQue

V uplynulém roce vystoupil na vaší show Bill Kaulitz z Tokio Hotel. Dobrý nápad?
Naše téma bylo Rocky Horror Picture Show. Je moderní Frankenstein, to se dobře hodilo.
Může být Bill Kaulitz stylovou ikonou také pro dospělé?
Nám se líbí jeho odvaha takto se stylizovat. Je to typ Boy Gaga.

Far East Movement by chtěli spolupracovat s Tokio Hotel

30. března 2011 v 19:19 | MoniQue
Americká kapela Far East Movement, která je známá díky songům "Like A G6" a "Rocketeer" v nedávném rozhovoru prozradila, že by chtěla spolupracovat s Tokio Hotel.
Zap2it: S kým byste rádi spolupracovali, ale dosud se to nestalo?
Prohgress: [...] V naší společnosti Cherrytree Records je také kapela jménem Tokio Hotel, která je mezinárodně známá, bylo by šílené, udělat s nimi něco jiného ... [...]

PC Siqueira o Billovi

21. března 2011 v 18:42 | MoniQue
Například si myslím, že zpěvák Tokio Hotel je svým způsobem lepší než Kurt Cobain, když byl na živu.

Adam Lambert o Billovi (evous.fr)

7. prosince 2010 v 13:39 | MoniQue

Mám pro tebe malý příběh. Víš, že jsi v Evropě už dlouho znáný pro důvod, který nemá nic společného s hudbou? Během Americal Idol se tě ptali, kdo v té době inspiroval tvůj účes...
Adam: Oh můj Bože! (propukne v smích) Bill Kaulitz! Samozřejmě, že si vzpomínám!

Měl jsi představu o tom, jakou to způsobí reakci?
Adam: Upřímně, je to legrační. Ten kluk má skvělý styl, je velmi pěkný. To je vše a určití fanoušci Tokio Hotel byli kvůli tomu na mě naštvaní. Neuvěřitelné. A pak nastala válka mezi mými fanoušky a fanoušky Tokio Hotel, s tím, že "Adam kopíruje Billa! Ne, je to Bill, který kopíruje Adama!" Ale nikdo nikoho nekopíruje!

Oba prostě máme podobný vkus: oba milujeme černou, rockový styl, módu...Je tady spousta lidí, kteří se oblékají stejně jako my, jenom nejsou muzikanti a slavní...Co víc, nemá rád holky? Upřímně řečeno, jsem jeden z těch, co si myslí, že člověk musí respektovat způsob, jakým se ostatní identifikují. Pokud říká, že se mu líbí holky, potom je to tak, jak to je. Jen si myslím, že vypadá jako někdo, kdo je velmi zajímavý, to je všechno...

Potom všem má tento příběh neuvěřitelné proporce. Nejsme jediní, kteří nosí řasenku...zapomíná se na minulost, protože v 70. a 80. letech bylo hodně adeptů glam rocku a androgynie...dnešní muži už neberou rizika... Bill a já, jedinou věc, kterou máme společnou, jsou oční linky...Naše hlasy jsou odlišné, naše hudba je jiná a nevypadáme stejně.

Adam Lambert exkluzivně:”Bill Kaulitz mě nemá rád…”

23. listopadu 2010 v 14:54 | MoniQue
Tady na
PromiPranger je to jedno z mých oblíbených témat. Ztracení králové děti, Adam Lambert a Bill Kaulitz. Bohužel všechny moje pokusy jako zprostředkovatele svatby selhaly. Zatímco Adam je momentálně na velmi úspěšném turné po Německu, Bill se ubednil v Los Angeles. Různé kontinenty, různé okolnosti, ach, rád s těma dvěma chtěl mít rozhovor. Pottschalk se bohužel osobně na koncert Adama Lamberta nedostavil a velmi toho lituje, protože podle reportů od fanoušků to muselo být úžasné.

Kromě toho je Adam ještě hvězdou k dotknutí a naštěstí existuje hodně pravidelných čtenářů, kteří občas poskytnou důvěrné informace. Co Adam Lambert údajně řekl, když se mluvilo na nevyhnutelné téma "Bill Kaulitz":

"Bill don't like me. He still thinks he likes girls!" - "Bill mě nemá rád. Pořád si myslí, že se rád holky!" Opravdu to takto řekl? Ano, protože Pottschalk měl několik ucho-svědků na místě a věří tomu na 200%.
[…]


Na začátku videa se mluvilo o TH,  Adam: "Tokio Hotel jsou moje královny. Velmi se mě bojí. On se mě hodně bojí"...

Skupina The Wanted o Billovi

17. listopadu 2010 v 12:20 | MoniQue
Člen britské skupiny "The Wanted", Max, se v rozhovoru přiznal, že se mu líbil Bill Kaulitz.

Max: "Musím dodat, že jsem byl zamilovaný do Billa Kaulitze z Tokio Hotel... předtím, než mi lídé řekli, že to není holka!"

Alice Cooper o Billovi

12. listopadu 2010 v 19:20 | MoniQue
Alice Cooper je právě na turné v Německu a dnes večer

hraje v Dortmundu. BILD s ním mimo jiné mluvil také o
reklamní kampani Saturn a o Billovi:


BILD: V Německu jste společně s Billem Kaulitzem vidět
v reklamních spotech. Co si o zpěvákovi Tokio Hotel myslíte?

Alice Cooper: Bill je velkolepý. V Americe není jeho kapela
ještě tak úspěšná, ale on si udělá cestu.

The Veronicas o dvojčatech z Tokio Hotel

9. listopadu 2010 v 19:24 | MoniQue
0:40


Bushido se zmínil o Billovi ve svém novém songu

14. října 2010 v 16:11 | MoniQue

3.30 - hab so viele kennengelernt von scherzinger bis ashley ween oder kaulitz bill
 
 

Reklama