Tokio Hotel

Amazing ;D

1. března 2012 v 16:44 | MoniQue
http://29.media.tumblr.com/tumblr_m011l8s76L1qjxnnwo2_400.jpg http://26.media.tumblr.com/tumblr_m011l8s76L1qjxnnwo1_400.jpghttp://27.media.tumblr.com/tumblr_m011l8s76L1qjxnnwo3_400.jpg http://30.media.tumblr.com/tumblr_m011l8s76L1qjxnnwo4_400.jpg

Z Devilish k Tokio Hotel, z rozkošných německých rockerů k mezinárodním superstars

30. srpna 2011 v 21:42 | MoniQue
Tokio Hotel porazili kulturní zdi
Cílevědomí…vytrvalí…energičtí…kreativní…neotřelí…telentovaní… to jsou slova, která popisují naše kluky Billa & Toma Kaulitze, Georga Listinga a Gustava Schäfera.
"Myslíme si, že naše hudba mluví sama za sebe," říká Bill. "Samozřejmě, že jsme chtěli uspět; dokázat to sami sobě, a abych byl upřímný, i všem ostatním."
Tato kapela jasně prolomila jazykové bariéry... Jsou největší rockovou kapelou z Německa za posledních 20. let… získali si srdce lidí v UK, Francii, Španělsku, Itálii, Skandinávii, Rusku, Izraeli, Malajsii, USA... a to jsme jmenovali jen pár.
Tento rok se stali první německo kapelou, která vyhrála MTV Video Music Award Japan!
Jejich prvního alba jako Tokio Hotel, Schrei, prodali po celém světě více jak půl milionu kopií, jejich druhé německé album Zimmer 483 a první anglické album Scream, což je kombinované album, se po celém světě prodalo více jak milion kopií.
Nebe je limit této kapely.
Co na nich milujete?

Takto vypadá Tokio Gaga!

26. června 2011 v 10:41 | MoniQue
http://bilder.bild.de/fotos-skaliert/gaga-bill-21713054-mfbq-teaser-18528708/4,h=343.bild.jpg
Na "MTV Awards" v japonském hlavním městě
Takto vypadá Tokio Gaga!
Bill Kaulitz může být zaměněn s Lady Gaga
Říct vám další otřepanou pravdu může být zbytečné, ale: O vkusu by se dalo hádat.
Při pohledu na Lady Gaga, 25 a Tokio-Hotel-frontmana Billa Kaulitze, 21, se dá nesporně konstatovat: Jejich outfity jsou zase magnetem pro oči!
Zatímco Gaga byla s ultra-ultra-vysokými podpatky a koženou vestou se zlatými nýty oblečena spíše jako kluk, Bill působil v koženém pláštíku jako slečna Kaulitz.
Každopádně oba dva byli na "MTV Awards" poblíž Tokia vrcholy večera - ostatní mezinárodní hvězdy se do Tokia neodvážily přijet kvůli atomové katastrofě.
Takže velmi nahlas říkáme: Odvaha vám sluší dobře!!

Tokio Hotel: Oslava v Moskvě

4. června 2011 v 12:06 | MoniQue
Vykročili před média, Tokio Hotel byli spatřeni na tiskové konferenci k výroční Muz-TV music Awards v Moskvě, Rusku (3. června)
Gustav Schäfer, Bill Kaulitz, Tom Kaulitz a Georg Listing vypadali báječně, když pózovali pro fotky a odpovídali na otázky.
V souvislosti s novinkami, Tokio Hotel byli oznámeni jako jedni z vystupujících na letošním MTV Video Music Awards Japan.
Na této velké události, která shromáždí peníze pro japonský Červený kříž, se k připojí k Lady Gaga, Exile a Kana Nishino.

Backstage v Japonsku - únor 2011

6. května 2011 v 18:45 | MoniQue
Čtvrtek, 10. února 2011

Bille, co to máš na hlavě…!

Na tento den měli Tokio Hotel zorganizovaný rozhovor a autogramiádu.
Tokio Hotel, kteří zřídkakdy chodí na schůzky pozdě, přišli krátce po 11:00 do místnosti, kde se rozhovor konal. Všichni, kdo byli v místnosti, včetně mě, si nemohli pomoct nedívat se na Billa…Mělo se jednat o novou variantu jeho číra? Jsou to žárovky? Co je to?! (Bill později řekl, že jsou to elektronky z kytarového zesilovače). Popsat to slovy je docela těžké, takže se raději podívejte na fotky. Také jsem měl možnost jít na oběd s ochrankou. Myslím, že to byl Bill, který si objednal těstoviny s rajčatovou omáčkou. Nebylo to na jídelním lístku, takže to udělali speciálně pro něho.

TH v reklemě na Coca Colu

16. března 2011 v 19:47 | MoniQue
V reklamě na Coca Colu je v 0:12 vidět fotka TH.


Dary pro Japonsko

16. března 2011 v 18:12 | MoniQue
Na základě fotek z Japonska je po celém světě ochota darovat. To je sice pěkné a dobré. Přesto peníze jsou teď pro Japonsko ten nejmenší problém. Jinde je to mnohem víc naléhavější.
http://www.n-tv.de/img/28/2857766/Img_16_9_450_RTR2JYCL.jpg
Město Rikuzentakata bylo zasaženo zemětřesením a tsunami.
Fotky z Japonska jsou hrozné. Mnozí, kteří tyhle fotky vidí, chtějí něco pro trpící lidi udělat. Ale co? Rozhodnou se darovat. Nejen Červený kříž nebo prezident vyzývají k darům, připojilo se k nim také mnoho celebrit - od Tokio Hotel po Yoko Ono, od Lady Gaga po Shakiru.
[...]

Periodico La Nacion - Best of album

12. března 2011 v 18:11 | MoniQue
Review o populární německé kapele, který shrnuje jejich kariéru v trojalbu se všemi singly v němčině, angličtině a klipy.
Trojalbem oslavuje německé kvarteto Tokio Hotel jejich vzestup na vrchol a počítá jejich největší hity. Kolekce nazvaná 'Best of' obsahuje skladby, které se staly oblíbenými pro teenagery pro celém světě, jako Ready, Set Go!, Monsoon a Don't Jump. Jako dvě novinky byly zveřejněny songy 'Hurricanes and Suns' a 'Mädchen aus dem All.' První disk alba obsahuje 18 songů v angličtině, zatímco druhý disk je jejich překlad do němčiny, mimo jiné obsahuje songy jako Schrei nebo Automatisch. Kolekce je doplněna třetím diskem, v tomto případě DVD, na kterém je 18 video klipů a 6 videjí ze zákulisí natáčení klipů jako např. Monsoon a Automatic. V tomto případě mají fanoušci podrobný vzorek kapely, která jejich songy skládá v angličtině a němčině. Přestože album bylo v USA a Německu koncem minulého roku, chvíli potrvá, než se album začne oficiálně prodávat v Costa Rice. Přestože kapela nahrála jejich debut Schrei v roce 2005, seznámili se už v roce 2001, takže tento rok slaví deset let jejich kariéry. Kapelu tvoří dvojčata Bill a Tom Kaulitzovi, bubeník Gustav Schäfer a basista Georg Listing, kapela získala hodně fanoušků díky jejich tmavému stylu a vystupování zpěváka, který je podobný anime kresbě. Nejdříve se jmenovali Devilish a okamžitě upoutali pozornost Sony Music, získali nahrávací smlouva a začali dávat dohromady jejich první album, které nikdy nebylo vydáno. Po rozbití vztahu s touto společností podepsali novou smlouvu, tentokrát s Universal Music a vydali album Schrei (2005), díky kterému se stali hvězdami v jejich rodném Německu. Poté vydali Zimmer 483 (2007) a také jejich první anglické album Scream (2007). V roce 2009 vydali album Humanoid v anglickém a německém jazyce.
(c) http://tokio-hotel-de.blog.cz // Periodico La Nacion (Costa Rica) 07.03.2011

13.02.2011 Beverly Hills - NIVEA For Men Grammy Aftershowparty

12. března 2011 v 18:10 | MoniQue
13. února navštívili Bill a Tom NIVEA For Men Aftershow party v Beverly Hills, USA. Párty se konala na propagaci nové řady výrobků pro muže, "Look Like You Give a Damn."

Vogue.it - vzhled dne (Bill Kaulitz)

19. února 2011 v 16:27 | MoniQue


Bill Kaulitz
Vzhled superstar Tokio Hotel

Žít naplno byla pro Billa Kaulitze vždy jediná možnost. Ve 12 letech založil s jeho dvojčetem Tomem a přáteli Georgem Listingem a Gustavem Schäferem kapelu Devilish. V roce 2001 využívala kapela každou příležitost, aby vystupovala a díky jejich vytrvalosti je hledač talentů Peter Hoffmann v roce 2003 objevil. Mění jméno kapely na Tokio Hotel a získává nahrávací smlouvu se společností Universal. Jejich nejnovější singl Hurricanes and Suns je bonusový track na jejich Best Of albu vydané na konci roku 2010, které obsahuje všechny jejich největší hity. Album bylo vydáno ve třech verzích: anglická verze, německá verze a deluxe limitovaná edice.

Bill Kaulitz, který je adeptem na velmi tmavou barevnou paletu, je inspirován vzhledy skvělých rockových hvězd z minulosti, pokud jde o jeho šatník. Pro vystupování na podiu se nikdy nevzdává kovových cvoků a očních linek, na společenských akcích zůstává věrný jeho rockerskému DNA, vždy volí úzké kalhoty nejlépe v kůži, motorkářské bundy nebo ostře zastřižené sako a boty. Vojnou-inspirovaný kašmírový kabát barvy námořnická modř od Burberry Prorsum a tílko Frankie Morello jsou pro něho perfektní. K dosažení stylu: čím méně, tím lépe, bavlněné triko od Calvina Kleina, několik sepraných džínů jako ty od Desigual nebo bunda z jemné tkaniny Emporio Armani.


Naprosto styloví v Tokiu

17. února 2011 v 18:48 | MoniQue

Nikdy mu nedojdou nápady! Tak šílené jsou Billovy vzhledy v Japonsku!

Teď to bude divoké! Pro své japonské fanoušky přišli Tokio Hotel s něčím neobyvklým - přesněji řečeno Bill (21). Ze své skříně si zpěvák do Tokia vytáhl jenom šílené outfity. Na příjezdu měl na letišti pandí čepici. "Samozřejmě to není pravá kožešina," potvzuje TH-manažer David Jost. A na shootingu Bill překvapil se vzhledem červené čepičky a kapitána. Tohle úsilí se vyplatilo: Tokio Hotel byli v den jejich příjezdu nejvyhledávanější pojem na Googlu, jejich video a CD se dostalo na 1. místo. Blahopřejeme!

Tokio Hotel upadá =(

22. prosince 2010 v 17:23 | MoniQue
Až doposud byli Tokio Hotel vždycky na předních příčkách hitparád. Tyto časy jsou pryč: Jejich "Best Of" se zařadilo na 98. místo.

Kdysi byli nejžhavější německy mluvící kapelou. S jejich debutovým albem "Schrei" byli více jak rok v hitparádách, nástupci "Zimmer 483" se podařilo druhé místo a třetí deska "Humanoid" byla ještě v Top 10. Na toto umístění kytarista Tom Kaulitz pro 20 Minuten řekl: "Ach, umístění v hitparádách už vůbec nesledujeme. Celý nahrávací průmysl se usadil někde do sklepa, v tomhle bývají hitparády naprosto bezvýznamné. Úspěch se dnes měří jen dlouhověkostí kapely. A ta je u nás dobrá." A také zpěvák Bill naprosto uvolněný: "Nesmíte se z toho zbláznit nebo být kvůli tomu ve stresu."

Ale s tímto odpočinkem by to mělo být pomalu, ale jistě pryč: Novému "Best Of" se tento týden podařilo, napříč 2 novým songů, dostat stěží do hitparády: 97. místo. To znamená: Alba se prodalo něco přes 200 kusů - o pár více než dětská rozhlasová hra "Papagallo & Gollo v Asii", které je k dispozici už více jak dva měsíce.

Fanoušci, kteří se ve Švýcarsku kdysi v davech hrnuli do hal, se už o bývalé teenie hvězdy nezajímá. Už minulý koncert ve Švýcarsku navštívilo jen 4500 fanoušků. "Příště musíme pečlivě popřemýšlet o tom, jestli kapelu budeme ještě jednou rezervovat. Ledaže by Tokio Hotel nanovo objevili a tím tak získali nové fanoušky," říká pro 20 Minuten Online Marc Reinhardt z Good News.

Také ve Francii a Španělsku je humbuk kolem kluků pomalu, ale jistě pryč - naposled tak musel být odřeknut koncert v Nice, protože se prodalo příliš málo lístků. Klesající úspěch není jenom v německých kruzích, ale také ve zbytku Evropy. Momentálně jsou ve fokusu v USA a Japonsku. Minulý týden měli jejich první vystoupení v Tokiu. A tam dívky křičeli jako kdysi v této zemi.

Tokio Hotel navštívili pyramidy Teotihuacan

7. prosince 2010 v 13:36 | MoniQue

Tokio Hotel před koncertem v Mexico City navštívili pyramidy Teotihuacan. Stejně jako ostatní celebrity, také německá kapela se divila velkolepé Teotihuacanské kultuře, Bill, Tom, Gustav a Georg byli provedeni pyramidami slunce a měsíce, vedle chrámu Quetzalcoatl a jinde. Také se zúčastnili rituálu kadidla a Teotihuacan Pre-Hispanské hudby.

Tam, uprostřed extáze Teotihuacan jim průvodce předpověděl, že v Mexico City budou mít tu "nejlepší show na světě"…před vypuknutím udušení a tlačenice, kapela tak byla nucena konce přerušit. Ale když byli v Teotihuacan, kapela se užívala kulturní využití Humanoid Teotihuacan. I když toto pre-kolumbijské město Teotihuacan je v této zemi zázrakem.

Vidět identifikaci "Teotihuacan en Linea", Bill Kaulitz řekl, že "Teotihuacan en Linea" byla jedna z věcí, které o Mexiku četl a ve srandě se zmínil o robotovi, který zkoumal tunel v archeologickém naleziště Teotihuacan. Ve hře se slovy použila kapela slogan stránky "Teotihuacan en Linea" ve smyslu "Nejsme jediní…jsme nejlepší".

Tokio Hotel skrývají jejich soukromý život

4. prosince 2010 v 13:23 | MoniQue
Hvězdy teen pop-rocku vydávají příští úterý, 14., jejich Best of album.

Během posledních tří let byli členové Tokio Hotel nuceni stát se experty na "skrývání se", protože nenávidí peparazzi, kteří se snaží dostat do jejich soukromého života a stíhají je kdekoliv.

Bratři Bill a Tom Kaulitzovi, Georg Listing a Gustav Schäfer potvrdili, že cena za slávu je v posledních pěti letech věnována neustálému obtěžování médii.

"Teď, když Tom a já žijeme v L.A., jsme si uvědomili tu noční můru, ktero jsou paparazzi. Všude jsou paparazzi a my je nemáme rádi a preferujeme se před nimi skrývat. Nenávidím paparazzi, nenávidíme je. Myslím, že fotografové, kteří se tímto zabývají, jsou ti nejhorší lidé na světě a musí to být špatní lidé, když něco takového dělají. Vydělávají peníze na životech ostatních bez jakéhokoliv úsilí, ničí životy, ničí kariéru, napadají soukromí člověka. Nenávidím je," řekl Bill na tiskové konferenci, která se konala v centrální hotelu ve městě.

Německé kvarteto, které vzniklo před deseti lety, a které je populární díky úspěchům "Automatisch,", "Final Day," a "Phantomrider" řeklo, že když dorazili do města, tak zmizli, aby si mohli prohlédnout v klidu město.

"V noci jsme se hodně bavili, na večeři jsme měli dobré jídlo a vypili jsme celou tequilu. Vyzkoušeli jsme pulque, ale nechutnalo mi to tolik jako tequila. V pití jsme dobří. Bylo to potěšení. Mexiko pro nás znamená nespoutanost, hodně tepla, slunce, klima je taky dobré," dodal dvojče Billa, Tom.

Na tiskové konferenci kapely, která se konala včera v
Palacio de los Deportes, ukázali jejich ohromení, když zjistili, že mexičtí fanoušci soutěží se španělskými fanoušky o překonání rekordu, kdo čekal více času před místem, kde kapela bude hrát.

Hvězdy teen pop-rocku vydávají 14. prosince jejich Best of album, které bude obsahovat skladby v angličtině a němčině, které je proslavily jako "Monsoon,", "Scream," a "Humanoid."


Nová fotka TH

25. listopadu 2010 v 16:10 | MoniQuevětší fotka: 

Tokio Hotel šatna v Peru

25. listopadu 2010 v 16:09 | MoniQue

Průběh tiskové konference v Sao Paulo (23.11.2010)

24. listopadu 2010 v 18:27 | MoniQue
- Bill řekl, že když má píseň v hlavě, dá ji to mobilu nebo napíše do bloku
- Bill je mluvčí a Tom někdy komentuje. Až dosud jsme neslyšeli mluvit Georga a Gustava.
- Bill říká, že si nemyslí, že vypadá dobře, ale je šťastný, že se jeho vzhled líbí publiku.
- Tom řekl, že si nemyslí, že je Bill pohledný.
- Novinář se zeptal, jestli si zpívá ve sprše. Bill řekl: "Jistě!"
- Tvůrčí proces skládání kapely není vždy stejný.
- Jsou velmi přátelští, vtipní a roztomilí.
- Bill řekl, že je úžasné, jak se lidé o nich dozvěděli přes internet.
- Bill byl ohromen, když říkali příběh, že fanynka cestovala 25 hodin na jejich koncert Sao Paulo.
- Řekli, že je velmi milé vědět, že lidé cestují mnoho hodin na různá místa, jen aby je viděli v Sao Paulo.
- Bill mluví o tom, jak se skvělé mají fanoušky, kteří pokaždé přes noc stojí u dveří.
- Ptali se na přestěhování Billa a Toma do USA.
- Řekli, že by se v jejich zvuku nemělo nic změnit, protože už poslední album bylo produkováno v LA
- Ve skutečnosti je to pro ně jednodušší a pohodlnější.
- Řekli, že mají s Německem speciální historii, ale že všechny země jsou speciální. Jako rodina.
- Bill a Tom mluví o tom, jak poprvé navštíví Japonsko, je to úžasné.
- Už se těší na dnešní koncert a na energii, kterou dodají publiku.
- Bill mluví o kapele a o změnách, které se staly za těch deset let v kapele.
- Kluci mají ve studiu stolní tenis a pomáhá jim v tvůrčím procesu.
- Tom vtipkoval, že Billovi trvá 2 minuty na to, aby se upravil, ne 5 hodin.
- Bill řekl, že mít dlouhé vlasy bylo těžší.
- Dnes jsou tady lidé, kteří pomáhají Billovi se připravit a je to velmi snadné a přirozené.
- Bill řekl, že trvalo 5 minut, aby měl vzhled, který má dnes. Nic víc.

Detaily z tiskové konference v Sao Paulo (23.11.2010)

24. listopadu 2010 v 18:23 | MoniQue
Dělali jsme si seznam toho, co jsme viděli. Chcete to vědět?

- Bill vešel do místnosti se sklenkou coly (led + citrón) a sdílel ji s bratrem. Oba pili ze stejné sklenice!
- Tom chtěl vodu, ale měl skleněnou láhev a tak potřeboval vývrtku. Fotograf mu nakonec pomohl.
- Georg a Tom stáli a dělali nepatrné vtipy s gesty, které tu nemůžeme reprodukovat ;)
- Na konci tiskové konference se Bill přilepil k židli kvůli jeho kšandám.
- Při odpovídání našich otázek se Bill podíval přímo do našich očí a ukončil to úsměvem.
- Jakmile skončilo focení, všichni odešli z místnosti, ale Bill tam stál a ukazoval svoje tetování Freiheit 89.

Tokio Hotel v pátek na MTV World Stage!

19. října 2010 v 17:28 | MoniQue
Koncert Tokio Hotel na MTV

Podívejte se na koncert německého kvartetu, jehož písně pravidelně bourají hitparádu Wishlist česko-slovenské MTV.
Nejdříve se stali fenoménem v rodném Německu, kde už jejich první deska Schrei strhla v roce 2005 obrovskou vlnu zájmu. Netrvalo dlouho a stali se mezinárodním fenoménem. Svou kombinací emotivního popu a rocku a výstřední image frontmana Billa Kaulitze prostě zaujali v ten správný moment. V živém vystoupení v rámci MTV World Stage se ale můžete přesvědčit, že nejde o uměle vytvořené hvězdičky, ale že jako muzikanti a showmani skutečně umí.
Tokio Hotel na MTV World Stage uvidíte v pátek 22. října od 22 hodin na česko-slovenské MTV!

Tokio Hotel přijedou i přes nedostatek bezpečnosti

18. října 2010 v 15:32 | MoniQue
Se všemi těmi mezinárodními zprávami o nedostatku bezpečnosti a převážce drog v Mexiku, německá rocková kapela Tokio Hotel nepřemýšlí o zrušení návštěvy na nadcházející 2.prosinec v Palacio de los Deportes.
"Samozřejmě, že dostáváme zprávy o tom, co se děje v Mexiku, víme o situaci v zemích, kam jedeme, ale to nás vůbec neobtěžuje," řekl Tom Kaulitz v telefonním interview z Berlína. "Navíc zážitky které zatím máme s fanoušky z Mexika jsou dobré, bez nehod nebo problémů. Takže jsme v klidu a nejvíce se těšíme, až budeme moci znova hrát," dodal na tuhle část Bill Kaulitz, zpěvák kapely.
Podle hudebních bratrů, jediná možnost, jak by se zrušila návštěva země by byla přes jejich hudební společnost v případě toho, že by vyšší moc zasáhla. "Jenom v takovém případě bychom nejeli, ale nikdy, za celou naši kariéru se tohle nestalo. Muselo by to být něco silného, co by se stalo v Mexiku, aby nás to zastavilo od návštěvy, takže se není čeho obávat. Vrátíme se do země šťastní a s velkou dávkou energie," řekl Tom.
Čtyřka tvořená Kaulitz bratry, Georgem Listingem a Gustavem Schäferem, mají za úkol naplnit Copper Dome, namísto místa v 2008 kde se zúčastnili velkého společného koncertu, který se konal od rádio stanice v Azteca Stadium. "Tentokrát tam budeme sami a spoléháme na produkci našich snů, největší a nejkvalitnější, kterou jsme zatím měli. Naši mexičtí fanoušci budou překvapeni," řekl Bill.
Mezi ostatními věcmi taky kapela prozradila něco o koncertě v prosinci a to, že tam bude piáno vystoupení od Toma, poprvé na podiu, stejně tak jako ohňostroj a zazní i jejich předchozí hity jako "Übers Ende der Welt" a "Spring nicht". "Budeme hrát nejvíce z Humanoid, našeho posledního alba, ale taky tam dáme pár písní z našich předchozích dvou alb (Schrei a Zimmer 483). Fanoušci budou ze show potěšeni, o tom nepochybujeme," řekl Tom.
Tokio Hotel stanou na mexické půdě čtvrtek 2.prosince, aby představili svoje Humanoid Live Tour 2010 v půl deváté večer v Palacio de los Deportes.
 
 

Reklama